Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kolekcja lamp sufitowych i kinkietów Hats

Ilość produktów: 2

Kolekcja charakterystycznych lamp sufitowych i kinkietów Hats o industrialnym, zdecydowanym charaterze

Geneza kolekcji lamp sufitowych i kinkietów Hats 

Kolekcja loftowych lamp sufitowych i kinkietów Hats zainspirowana została postindustrialną stylistyką w jej najodważniejszym wydaniu. Poza typową dla tego stylu kolorystyką, surowością kształtów i materiałów, projektanci tej kolekcji zaproponowali także efektowne, stylizowane formy kloszy, które w połączeniu z cienkimi ramionami lamp, przywołują na myśl kapelusze unoszące się w geście eleganckiego powitania.

Czarne wykończenie lamp i zamierzona kanciastość kształtów sprawiają, że kolekcja poza postindustrialnym lookiem, nawiązuje także do nieco mrocznej, ale bardzo klimatycznej, wiktoriańskiej stylistyki, która sprawia, że obok lamp z kolekcji nie sposób przejść obojętnie.

Projekt i wykonanie kolekcji lamp loftowych Hats 

W skład kolekcji wchodzą lampy sufitowe i kinkiety, które różnią się od siebie ilością ramion, a co za tym idzie także ilością źródeł światła i kloszy.

Elementami wspólnymi lamp z kolekcji są cienkie ramiona z charakterystycznymi załamaniami oraz czarne, metalowe klosze o wysokości 16 cm, z dekoracyjnym, wąskim zwieńczeniem i szerokim rondem, odsłaniającym części żarówki.

Rozstaw ramion lamp sufitowych i kinkietów z kolekcji, podobnie jak ustawienie metalowych kloszy można regulować, dzięki czemu z łatwością dostosujesz ostateczny kształt lampy do potrzeb aranżacyjnych Twojego wnętrza. W zależności od ilości ramion, żyrandole z kolekcji mają maksymalną rozpiętość 160 lub 130 cm, dzięki czemu lampy te sprawdzą się doskonale jako oświetlenie główne salonu lub kuchni.

Lampy Hats charakteryzują się także czarnym, matowym wykończeniem, chromowanymi przegubami i widocznymi przewodami, które podbijają industrialny look kolekcji i które sprawiają, że oprawy świetlne Hats najciekawiej prezentować się będą właśnie w loftach, apartamentach i domach w stylistyce industrial chic. Jeżeli zależy Ci na dodatkowym podkreśleniu loftowego klimatu we wnętrzu, zastosuj dekoracyjną żarówkę ze stylizowanym żarnikiem.

 
pixel