Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kolekcja lamp stojących Botanica Deco XL

Ilość produktów: 2

Kolekcja lamp podłogowych Botanica Deco XL, stworzonych z myślą o życiu w harmonii z naturą

Lampy podłogowe Botanica Deco XL

Kolekcja lamp podłogowych Botanica Deco XL

Kolekcja Botanica Deco XL to podłogowa wersja lamp z kolekcji Botanica, która nie tylko odpowiada na potrzebę warstwowego oświetlenia wnętrz, ale przede wszystkim daje możliwość zaaranżowania przestrzeni w niezwykle oryginalny sposób.

Pojemnik znajdujący się w podstawie i wyposażony w drewnianą pokrywkę z dębowego forniru zgodnie z zamysłem projektantów pomieścić ma doniczkę z domowym kwiatem.

Jeśli jednak hodowla hodowla roślin nie jest twoją mocną stroną, możesz wykorzystać go jako organizer na magazyny, pojemnik na koc bądź schowek na piloty.

Jeśli natomiast Botanica Deco XL towarzyszyć będzie twojemu ulubionemu fotelowi do czytania, pojemnik może zamienić się w stolik, a drewniana pokrywka w blat, na którym postawisz kubek z herbatą.

Dzięki swojemu minimalistycznemu designowi i wykończeniu w matowej czerni, lampa BOTANICA DECO XL często wykorzystywana jest w przestrzeniach komercyjnych (hotelach recepcjach, a także kawiarniach), pomagając we wprowadzeniu roślin do otoczenia, bez konieczności wykorzystywania dodatkowych elementów wyposażenia takich jak doniczki czy kwietniki.

Wszystkie lampy Kaspa wykonane zostały w Polsce ze szczególną starannością i dbałością o detale, a także zrównoważony rozwój.

pixel