Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kolekcja reflektorów sufitowych Barlo

Ilość produktów: 6

Kolekcja minimalistycznych, cylindrycznych reflektorów sufitowych Barlo w uniwersalnej czerni i bieli

Kolekcja reflektorów sufitowych Barlo

Kolekcja minimalistycznych reflektorów sufitowych Barlo

Kolekcja reflektorów sufitowych Barlo zainspirowana została potrzebą stworzenia minimalistycznych, a jednocześnie eleganckich opraw sufitowych, które z jednej strony mogłyby stanowić uzupełnienie głównego światła w pomieszczeniach, a z drugiej, w razie potrzeby skutecznie je zastąpić. Zastosowanie światła punktowego w postaci efektownych cylindrycznych tub kierunkowych Barlo, pozwoli ich użytkownikom zarówno wyeksponować elementy dekoracyjne, jak również precyzyjnie wyznaczyć strefy funkcjonalne wnętrza. A wszystko to w klimatycznej, kameralnej atmosferze. 

Elementy kolekcji reflektorów sufitowych Barlo, design i wykonanie 

Kolekcja Barlo składa się z reflektorów sufitowych zamkniętych w prostych, minimalistycznych, metalowych oprawach o cylindrycznym przekroju. Dyskretne białe lub czarne tuby o gładkim, matowym wykończeniu i średnicy 6,8 cm i wysokości 14 lub 30 cm, sprawdzą się zarówno jako oprawy sufitowe, jak i ścienne, pojedynczo lub w grupie. Praktycznym elementem projektu jest zastosowanie ruchomych tub kierunkowych, umożliwiających precyzyjne skierowanie wiązki światła w wybranym kierunku.

Reflektory sufitowe Barlo mogą być uzupełnieniem światła głównego lub całkowicie je zastąpić (szczególnie w pomieszczeniach z niskim stropem), poprzez zastosowanie większej grupy opraw, ułożonej w rzędzie, wzdłuż kuchennych szafek lub wokół kanapy czy strefy wypoczynku w salonie. Zastosowanie ruchomych tub pozwala wyeksponować elementy dekoracyjne wnętrza, podkreślić jego najmocniejsze strony, jak również zbudować kameralną atmosferę.

Dzięki minimalistycznemu charakterowi, uniwersalnej kolorystyce i satynowemu wykończeniu, reflektory sufitowe Barlo doskonale sprawdzą się we wnętrzach urządzonych w stylu japandi, nowoczesnym i industrialnym, jak również okażą się niezwykle praktyczne w szeregu przestrzeni funkcjonalnych, takich jak garaże, warsztaty, strychy, pracownie, studia kulinarne czy restauracje. Ich nienarzucająca się, dyskretna i elegancka forma sprawia jednak, że design ten odnajdzie się także we wnętrzach w stylu modern classic.

 
pixel