Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kolekcja lamp wiszących Lamia

Ilość produktów: 5

Kolekcja złotych i srebrnych, eleganckich lamp wiszących Lamia, o niewielkich kloszach i wielkiej sile rażenia

Kolekcja lamp kulistych Lamia

Kolekcja lamp wiszących Lamia

Kolekcja lamp wiszących Lamia została zainspirowana potrzebą stworzenia bardzo subtelnych i delikatnych opraw świetlnych, które z jednej strony pasowałyby do nowoczesnych aranżacji, a z drugiej miałyby rozpoznawalny, nieco nostalgiczny charakter, przenoszący swoich obserwatorów na eleganckie salony z minionej epoki.

Kolejnym założeniem projektantów było stworzenie lamp, które doskonale pełniłyby rolę dodatkowych punktów świetlnych we wnętrzu, oświetlając komody, toaletki czy stoliki kawowe, bez epatowania krzykliwymi formami czy agresywnymi kolorami.

Wszystkie te założenia udało się osiągnąć za sprawą niewielkich, kulistych kloszy – znaku rozpoznawczego kolekcji, które wprowadzają do wnętrz harmonię i tworzą niezwykle przytulny nastrój. To lampy, które zachwycają.

Projekt i wykonanie lamp wiszących z kolekcji Lamia

W skład kolekcji lamp Lamia wchodzą pojedyncze lampy wiszące oraz potrójne i poczwórne grupy lamp na listwach lub plafonach przysufitowych. Klosze wszystkich lamp z kolekcji mają jednakową średnicę 12 cm i wykonane zostały z białego szkła.

Białe szkło i idealnie kulista forma kloszy rozpraszają światło, gwarantując ciepłe, przyjemne i kameralne oświetlenie. Szklane kule zwieńczone są niezwykle eleganckimi przykloszówkami z cienkimi, długimi tulejkami, z których wychodzą przewody w czarnym, tekstylnym oplocie.

Dostępność lamp z kolekcji w srebrnym oraz złotym wykończeniu sprawia, że lampy sufitowe Lamia sprawdzą się zarówno w bardzo nowoczesnych i minimalistycznych aranżacjach (wykończenie w kolorze chromu), jak i we wnętrzach urządzonych w stylu klasycznym, modern classic czy french chic (złoty kolor), pełniąc rolę dodatkowych punktów świetlnych lub oświetlenia stołu czy wyspy kuchennej. Chcesz zachwycić się subtelnym charakterem światła? Wybierz kolekcję lamp Lamia.

 
pixel