Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kolekcja reflektorów sufitowych Lumos

Ilość produktów: 6

Kolekcja kierunkowych reflektorów sufitowych Lumos, o minimalistycznym geometrycznym charakterze

Kolekcja reflektorów sufitowych Lumos

Kolekcja reflektorów sufitowych Lumos zainspirowana została elegancją i funkcjonalnością wnętrz zaaranżowanych w oszczędnym, minimalistycznym stylu. Stąd oprawy Lumos charakteryzują się tymi samymi cechami, które definiują tego typu przestrzenie. Są to prosty kształt, pozbawiony dekoracji czy zbędnych upiększeń, praktyczne zastosowanie oraz stonowana kolorystyka.

Kolekcja Lumos oferuje eleganckie, cylindryczne formy opraw, funkcjonalność polegającą na zastosowaniu ruchomych spotów, które pozwalają skierować strumień światła w wybranym kierunku oraz dostępność opraw w czarnej i białej wersji wykończenia. Wszystko to sprawia, że choć reflektory sufitowe Lumos spełniają marzenia minimalistów o idealnych oprawach natynkowych, to ich ponadczasowa forma pozwoli dopasować reflektory z kolekcji do szeregu innych współczesnych wnętrz.

Projekt i wykonanie reflektorów sufitowych Lumos

W skład kolekcji Lumos wchodzą reflektory sufitowe w postaci cylindrycznych, wysokich na 8,5 cm opraw o średnicy 14 cm. Oprawy dostępne są w wersji pojedynczej, podwójnej i potrójnej, w białym i czarnym kolorze wykończenia.

Każda oprawa, wykonana z metalu pokrytego proszkowo matową powłoką, wyposażona została w dwa pierścienie, które umożliwiają mobilność zintegrowanych z oprawami halogenowych żarówek o 360 stopni i kierowanie strumieniem światła w dowolnym kierunku.

Punktowy charakter oświetlenia sprawia, że reflektory sufitowe Lumos sprawdzą się zarówno solo – do podświetlania wybranych elementów dekoracji, jak również w liczniejszych grupach, oświetlających większe przestrzenie.

Przyjazna dla oka, zaokrąglona, geometryczna forma reflektorów z kolekcji Lumos sprawia, że lampy te najlepiej sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach minimalistycznych. Jednak subtelny kształt, który nie ingeruje w stylistykę wnętrza, pozwoli dopasować cylindryczne oprawy również do minimalistycznych wnętrz, oraz tych zaaranżowanych w stylu skandynawskim i industrialnym.

 
pixel