Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kolekcja lamp wiszących, stojących i kinkietów Zoe

Ilość produktów: 14

Kolekcja lamp Zoe stara się uwodzić, nawiązując swoim kształtem do biżuteryjnych pereł

Kolekcja lamp Zoe Kaspa

Kolekcja lamp wiszących, stojących i kinkietów Zoe

Kolekcja lamp Zoe to nowoczesny styl soft glam w najlepszym, eleganckim wydaniu. Ta kompletna linia lamp, czerpie inspiracje z wytwornych wnętrz minionej epoki, luksusowych salonów gwiazd Hollywood lat 50tych, ale także z zamiłowania do geometrycznych kształtów typowych dla stylu art deco.

Błyszczące, chromowane wykończenie i uproszczone linie sprawiają jednak, że lampy Zoe doskonale czuć się będą we współczesnych wnętrzach, a zestawienie połyskujących abażurów w szykownych kolorach, srebrnych elementów wykończenia oraz charakterystycznych dla kolekcji szklanych kul, przyciąga wzrok i nadaje kolekcji Zoe unikatowego charakteru.

Projekt i wykonanie kolekcji Zoe

W skład kolekcji Zoe wchodzą zarówno lampy wiszące, jak i stołowe oraz kinkiety dostępne w trzech, połyskujących, eleganckich kolorach – delikatnym szampanie, zmysłowym brązie i wytwornej czerni. Kompletny charakter kolekcji pozwala na udekorowanie całego wnętrza w jednym stylu, a także zadbanie o warstwowe oświetlenie całej przestrzeni. Charakterystyczny element – szklane kule - niczym efektowne korale nadają lampom z tej linii biżuteryjnego, niezwykle dekoracyjnego charakteru.

Lampy wiszące Zoe, z cylindrycznymi abażurami i dwoma szklanymi kulami umiejscowionymi wzdłuż dekoracyjnej tulejki, świetnie sprawdzą się jako centralne lampy sufitowe bądź oprawy do zawieszenia nad stołem w jadalni, stolikiem kawowym czy komodą. Lampy te dostępne są w trzech rozmiarach kloszy – o dolnej średnicy 50, 40 i 20 cm.

Smukłe lampy stołowe, ze stożkowatymi abażurami i dwoma kulami zdobiącymi podstawę, dzięki niewielkiej średnicy doskonale prezentować się będą w roli dekoracyjnych lamp umieszczonych symetrycznie w parze bądź pojedynczo na stoliku pomocniczym, konsolce czy komodzie w salonie lub korytarzu.
Dopełniające wytworny look kolekcji kinkiety Zoe, przyciągają spojrzenia za sprawą szklanej kuli umieszczonej bezpośrednio pod smukłym, połyskującym kloszem, który kieruje strumień światła zarówno w dół, jak i w górę, co daje teatralny efekt i wprowadza do wnętrz niepowtarzalny nastrój.

Lampy Zoe doskonale sprawdzą się we wnętrzach urządzonych w stylu nowoczesnej klasyki, neo glamour czy noir, ale także eklektycznych aranżacjach, które zyskają na ozdobnym charakterze tych niepowtarzalnych opraw świetlnych. W podobnym stylu, tylko z rozszerzonymi abażurami, jest zaprojektowana kolekcja lamp Coco.

pixel