Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

O nas

Lampy Kaspa - projektujemy i tworzymy w Polsce

Wybierając lampę Kaspa otrzymujesz oryginalny produkt, zaprojektowany i stworzony w Polsce. To tu, z pomocą polskich projektantów i rzemieślników, tworzymy nasze lampy, dobieramy kolory i materiały. To oni tworzą dla nas kolekcje, które odpowiadają na potrzeby klientów indywidualnych, a także architektów i projektantów wnętrz.

Oferujemy lampy, które rozświetlają, dekorują i budują nastrój zarówno w prywatnych domach i apartamentach, jak i w przestrzeniach użyteczności publicznej, w których światło odgrywa kluczową rolę. Lampy, które sprawiają, że z przyjemnością pracujesz i odpoczywasz.

Kaspa - tworzymy lokalnie

Klosze lamp Kaspa powstają w krośnieńskich hutach szkła. Również abażury szyjemy lokalnie - w Polsce - ręcznie i z największą dbałością o detale i wysoką jakość materiałów. Kupując lampę Kaspa otrzymujesz zatem produkt na lata, stworzony z miłości do światła i zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju.

Natychmiastowa dostępność i krótkie terminy realizacji

Dzięki krajowej produkcji nie czekasz tygodniami na transport. Wszystkie lampy wysyłamy w 48h z naszego lokalnego magazynu w Warszawie. Sprawnie obsługujemy także większe zamówienia i inwestycje - zarówno te indywidualne, jak i komercyjne (hotele, restauracje, inwestycje deweloperskie, salony SPA, przychodnie lekarskie, etc.).

Kaspa - więcej niż lampy

W przypadku wymagających wnętrz bądź oryginalnych projektów oferujemy także możliwość wykonania drobnych modyfikacji produktu, a na życzenie wydłużamy kable i zawieszenia tak, by każde wnętrze otrzymało takie światło, jakiego potrzebuje.

W naszej ofercie znajdziesz także pasujące żarówki, więc nie musisz martwić się wyborem źródeł światła i składać kolejnego zamówienia w kolejnym sklepie. Jeśli natomiast nie jesteś pewien, jaka temperatura światła bądź intensywność będą dla Ciebie najlepsze, skontaktuj się z naszym działem obsługi Klienta. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi, jakich potrzebujesz, by światło podążało za Tobą i towarzyszyło Ci na każdym kroku, w codziennych chwilach i wyjątkowych momentach.

Nasza relacja nie kończy się jednak w momencie, w którym kurier dostarczy pod Twoje drzwi starannie zapakowaną i zabezpieczoną lampę. W przypadku, gdy świętując swoje urodziny zbijesz klosz, bez problemu kupisz u nas nowy, a jeśli wydarzy się jakaś większa awaria, oferujemy profesjonalny serwis, który postara się przywrócić blask Twojej lampie.

Dystrybucja i showroom

Nasze lampy kupisz w szerokiej sieci dystrybucji w całej Polsce i w najlepszych salonach oświetleniowych. Zachęcamy Cię także do odwiedzenia naszego showroomu w Warszawie przy ulicy Kolumba 39, gdzie zapoznasz się z pełną ofertą Kaspa - marki obecnej na rynku już ponad 10 lat, stworzonej i tworzonej z miłości do światła.

Kim jesteśmy?

Kaspa to my - Kasia Hanus i Paweł Szymański - wielbiciele światła i pięknych wnętrz. Zafascynowani światłem i formami jakie może przyjąć, przez lata zdobywaliśmy doświadczenie, kształciliśmy się, poznawaliśmy technologie i rozwijaliśmy swoją pasję. Efektem tych działań, spełnieniem naszych marzeń o świetle, a jednocześnie początkiem niezwykłej przygody, stało się założenie w 2014 roku marki KASPA.

Od tej pory obserwujemy świat przez pryzmat kloszy, eksplorujemy nowe rozwiązania i podążamy za nowymi trendami, a przede wszystkim nieustannie zmieniającymi się potrzebami i stylem życia użytkowników wnętrz.

Dokładamy wszelkich starań, żeby nasze lampy były nie tylko piękną dekoracją wnętrz, ale przede wszystkim odpowiedzią na zaufanie klientów, którzy wybierają je do najważniejszego miejsca na ziemi – swoich domów. Dbamy o stylistykę wzorów, skupiamy się na najmniejszych detalach, zabiegamy o odpowiednią jakość produktów, dokładność pracy ludzkich rąk, bieżącą dostępność.

Jednak najważniejszym wyzwaniem, które przynosi nam największą satysfakcję, jest dzielenie się naszą pasją z innymi. Poczucie, że nasza wiedza i doradztwo są cenne, służą, ułatwiają i uprzyjemniają życie. Jesteśmy dumni z tego, że podążyliśmy za światłem, a ono zaprowadziło nas aż tutaj. Chcemy dzielić się nim z wami.

Zapraszamy do naszego świata, świata KASPY.

Kasia i Paweł.

 Światło jest naszym domem, pasją, inspiracją i motywacją. Światło towarzyszy nam w codziennych rytuałach i w wyjątkowych chwilach. To ono daje nam spokój, reguluje rytm dnia i wpływa na nasz dobrostan. Potrzebujemy go w naszym życiu. Nieustannie szukamy nowych rozwiązań, śledzimy zmieniające się potrzeby naszych Klientów i trendy we wnętrzach. Rozwijamy się, pozostając wierni naszym wartościom. Lampy Kaspa tworzymy w Polsce, z najwyższej jakości materiałów, w trosce o środowisko naturalne, pamiętając o tym, że nasi Klienci wybierają je do najważniejszego miejsca na ziemi – swoich domów.

Wszystko się zmienia – świat wokół nas, styl życia, ludzie. Zmieniają się wnętrza, w których żyjemy, odpoczywamy i pracujemy. Zmienia się także światło, ale nasza pasja pozostaje taka sama. Podążamy za nią.

Kaspa rozświetla.

pixel