Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kolekcja lamp wiszących Stilla

Ilość produktów: 6

Kolekcja oryginalnych, nowoczesnych lamp wiszących Stilla, inspirowanych kształtem spadających kropli

Kolekcja lamp Stilla

Kolekcja lamp wiszących Stilla

Kolekcja lamp wiszących Stilla została zainspirowana kształtem kropli wody. Właśnie taką, organiczną formę mają wykonane z białego szkła, klosze lamp z kolekcji. Lamp, które choć z jednej strony są bardzo minimalistyczne, to nie brak im szczypty – a raczej kropli – ekstrawagancji. Dlatego jeśli boisz się zbyt nowoczesnych form lub zbyt krzykliwych kolorów, a marzy Ci się oryginalny dodatek do wnętrza, lampy wiszące Stilla będą doskonałym wyborem.

Elementy kolekcji lamp wiszących Stilla, design i wykonanie

W skład kolekcji lamp Stilla wchodzą pojedyncze i podwójne lampy wiszące ze szklanymi kloszami, których forma przypomina kształtem spadającą kroplę wody. Białe szkło i jego zaokrąglona forma rozpraszają światło, gwarantując ciepłe, przyjemne i kameralne oświetlenie. Klosze mają 53 cm wysokości i 30 cm średnicy, co sprawia, że pomimo stosunkowo delikatnej kolorystyki, z pewnością nie pozostaną niezauważone, a lampy Stilla mogą być stosowane zarówno jako główne źródło światła w stosunkowo niewielkich pomieszczeniach, jak i jako dodatkowe, bardzo dekoracyjne i tworzące nastrój punkty świetlne.

Szklane klosze zwieńczone są niezwykle eleganckim mocowaniem, które nie ingeruje w kształt lamp i które przechodzi w cienką tulejkę, z której wystaje przewód w czarnym, tekstylnym oplocie. Lampy wiszące Stilla mocuje się do sufitu za pomocą stalowej linki, a także podsufitki (w przypadku lamp pojedynczych) i talerza przysufitowego o średnicy 30 cm (w przypadku lamp podwójnych).

Dostępność lamp z kolekcji w srebrnym oraz złotym wykończeniu sprawia, że lampy sufitowe Stilla sprawdzą się i w bardzo nowoczesnych i minimalistycznych aranżacjach (wykończenie w kolorze chromu), jak i we wnętrzach urządzonych w stylu soft glam(złoty kolor mocowania i talerza).

 
pixel