Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kolekcja żyrandoli i kinkietów Grande

Ilość produktów: 2

Kolekcja prestiżowych żyrandoli i kinkietów Grande do wyrafinowanych wnętrz

Kolekcja żyrandoli i kinkietów Grande

Kolekcja żyrandoli i kinkietów Grande inspirowana jest przeszłością i czasami, w których bogato zdobione żyrandole królowały w wykwintnych wnętrzach. Jak przystało na nowoczesne lampy, Grande charakteryzuje się jednak znacznie uproszczoną formą. Projektanci kolekcji zrezygnowali z jakichkolwiek ozdobników, wykorzystując piękno prostych, geometrycznych linii, nawiązujących do elementów i elegancji wnętrz w stylu art deco.

Kolekcja Grande to kwintesencja nowoczesnej klasyki. To lampy, które świetnie sprawdzą się w dużych przestrzeniach, rozświetlając je i całkowicie odmieniając panującą w nich atmosferę. To kolekcja, która robi różnicę.

Projekt i wykonanie żyrandoli i kinkietów z kolekcji Grande

Kolekcja Grande składa się z dużego, nowoczesnego żyrandola oraz eleganckiego kinkietu. Wieloramienna lampa charakteryzuje się dwoma poziomami, niższym i wyższym, odpowiednio z sześcioma i trzema ramionami o prostopadłościennym przekroju. Ramiona te zwieńczone zostały stożkowatymi abażurami z mlecznego szkła i rozchodzą się symetrycznie dookoła umieszczonego w centrum projektu cylindrycznego stelaża. Szklane, białe abażury zmiękczają i rozpraszają światło, przez co lampy z kolekcji zyskują kojący, ciepły charakter.

Imponujący rozmiar żyrandola (średnica 80 cm i wysokość 85 cm) predestynuje go do zastosowania w dużych przestrzeniach – salonach, holach czy hotelowych recepcjach, podczas gdy kinkiety Grande z powodzeniem odnajdą się w każdej przestrzeni – w pokoju dziennym, korytarzu czy łazience. Ciekawym elementem kinkietu jest wysoki, prostopadłościenny element mocujący, który harmonizuje ze smukłym abażurem.

Połączenie błyszczącego złota z mleczną bielą szklanych kloszy podkreśla elegancki charakter kolekcji, która prezentować się będzie najlepiej we wnętrzach zaaranżowanych w stylu nowoczesnej klasyki lub art deco.

pixel