Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Żyrandole

Ilość produktów: 23

Nowoczesne żyrandole od Kaspa to wielopunktowe lampy sufitowe, które choć nawiązują do klasycznych form opraw z minionych lat, są ich nowoczesną interpretacją, doskonale pasującą do współczesnych wnętrz.

Typ gwintu
Materiał wykonania

Żyrandole Kaspa – nowoczesne żyrandole do współczesnych wnętrz

Nowoczesne żyrandole są doskonałą opcją oświetlenia salonu lub jadalni. Te wielopunktowe lampy sufitowe oferują zazwyczaj mocne światło, co sprawia, że często spotyka się je w roli głównego, centralnego oświetlenia we wnętrzu. W zależności od stylu wybranej lampy, żyrandole Kaspa sprawdzą się we wnętrzach zaaranżowanych w stylu vintage, modern classic, art deco czy soft glam. W naszej ofercie znajdziesz także inne rodzaje wielopunktowych lamp wiszących, a także wielopunktowe lampy przysufitowe, które świetnie odnajdą się w sypialni.

Oferowane przez nas żyrandole różnią się od tradycyjnych, klasycznych żyrandoli – są ich nowoczesną interpretacją i choć często nawiązują do klasycznych form, ilość dekoracji i elementów została ograniczona w nich do minimum, by sprostać wymaganiom współczesnej, oszczędnej estetyce wnętrz.

Złote żyrandole Kaspa

Żyrandole o złotym wykończeniu to eleganckie lampy, które dodadzą blasku każdemu wnętrzu, w którym się znajdą. Ten rodzaj wykończenia sprawdzi się szczególnie dobrze we wnętrzach w stylu art deco czy apartamentach w stylu francuskiej kamienicy. Lampy o złotym wykończeniu pasować będą także do wnętrz, w których występują subtelne dodatki w złotym kolorze – baterie, uchwyty szafek, kinkiety.

Żyrandole Kaspa a koncepcja oświetlenia warstwowego

W naszej ofercie znajdziesz żyrandole, które są częścią większej kolekcji lamp. Lampom wieloramiennym towarzyszą zatem często pasujące kinkiety, które będą doskonałym uzupełnieniem aranżacji, w której prym wiedzie duży żyrandol. Pamiętaj, że choć żyrandol często w wystarczającym stopniu doświetla wnętrze, to o powodzeniu projektu oświetlenia Twojego wnętrza decyduje oświetlenie warstwowe, wymagające wprowadzenia do pomieszczenia źródeł światła znajdujących się na różnym poziomie – zatem także lamp ściennych, stołowych czy podłogowych.

pixel