Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Lampy przysufitowe

Ilość produktów: 17

Stylowe lampy przysufitowe Kaspa - elegancka alternatywa dla lamp wiszących i plafonów, doskonała opcja oświetleniowa do sypialni czy łazienki.

Ilość źródeł światła
Materiał wykonania

Lampy przysufitowe Kaspa – stylowa alternatywa dla lamp wiszących

Lampy przysufitowe – czyli niskie lampy sufitowe, często stanowią doskonałą alternatywę dla klasycznych lamp sufitowych. Oba rodzaje lamp mają swoje zalety, więc wybór między nimi zależy od indywidualnych preferencji oraz potrzeb funkcjonalnych i estetycznych pomieszczenia.

Lampy przysufitowe zajmują minimalną ilość miejsca, co sprawia, że są idealne do pomieszczeń o ograniczonej przestrzeni. W niskich pomieszczeniach niwelują ryzyko uderzenia się o lampę lub strącenia jej, a jeśli to właśnie niski sufit jest powodem, dla którego szukasz niskiej lampy sufitowej sprawdź także naszą ofertę plafonów i reflektorów sufitowych.

Lampy sufitowe Kaspa mają od 18 cm (lampy z kolekcji Astra i Gigi) do 40 cm wysokości (wielopunktowe lampy przysufitowe Cumulus).

Zastosowanie lamp przysufitowych Kaspa

Lampy przysufitowe Kaspa ze względu na ich niewielką wysokość często stosuje się w roli oświetlenia:

  • sypialni (szczególnie w sypialniach, w których lampa wisi centralnie nad łóżkiem)
  • poddaszy i wnętrz o niskim stropie
  • stołu w jadalni
  • salonu w mieszkaniu lub wnętrz o niewielkim metrażu
  • łazienek
  • korytarzy

Lampy przysufitowe Kaspa – tworzone w Polsce

Nasze lampy przysufitowe – podobnie jak wszystkie inne lampy z katalogu Kaspa, tworzymy w Polsce, dbając o każdy detal, wysoką jakość materiałów i krótkie łańcuchy dostaw. Jeśli zatem szukasz lampy przysufitowej „made in Poland” to właśnie w naszej ofercie znajdziesz najlepsze projekty. Tworzone z pasji i z pasją!

pixel