Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kolekcja lamp wiszących i kinkietów Venus

Ilość produktów: 14

Kolekcja lamp wiszących i kinkietów Venus o fakturowanych szklanych kloszach 

 

Kolekcja lamp Venus

Kolekcja lamp wiszących i kinkietów Venus

Kolekcja lamp wiszących i kinkietów Venus to ukłon w stronę stylistyki retro i świetlny wehikuł czasu. Faktura szklanych kloszy, nawiązująca do lamp z dawnych lat, budzi bowiem najlepsze wspomnienia z dzieciństwa i pozwala na sentymentalną podróż do lat minionych. Taki emocjonalny powrót do przytulnych zakamarków z przeszłości, gwarantuje natomiast pozytywne i ciepłe emocje, których nie powinno zabraknąć również we współczesnych wnętrzach.

Nostalgiczną atmosferę w stylu modern classic  wprowadza zarówno artystyczna faktura kloszy, jak i ich klasyczne i eleganckie kolory, a także połączenie złotych, błyszczących przykloszówek z przewodami w czarnym tekstylnym oplocie. Nie bez znaczenia dla charakteru lamp Venus będzie miało także zastosowanie żarówek ze stylizowanym żarnikiem, które najlepiej podkreślą retro look projektu.

Biżuteryjny charakter kloszy w połączeniu z wysmakowaną kolorystyką, przywodzi także na myśl kamienie szlachetne, a te z kolei nieodłącznie kojarzą się z kobietami, pięknem i luksusem. I takie właśnie są lampy wiszące Venus, które nieprzypadkowo zostały nazwane imieniem rzymskiej bogini miłości. Dlatego nie mamy wątpliwości, że zarówno Ty, jak i Twoje wnętrza zakochacie się w tych projektach.

Elementy kolekcji lamp wiszących i kinkietów Venus, design i wykonanie

W skład kolekcji Venus wchodzą wiszące lampy pojedyncze, jak również potrójne grupy lamp.

Szklane klosze dostępne są w wersjach transparentnych, grafitowych oraz w zmiękczającej światło, klasycznej bieli. Niezależnie jednak od wybranej wersji lampy i zastosowanego źródła światła, Twój wzrok z pewnością przyciągnie dekoracyjna, nieregularna faktura klosza, który jest głównym punktem tego projektu.

 

pixel