Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kolekcja lamp sufitowych i kinkietów Gigi

Ilość produktów: 8

Kolekcja ponadczasowych lamp Gigi o teatralnym charakterze, idealne do harmonijnych wnętrz

Więcej kategorii

Kolekcja lamp Gigi

Kolekcja lamp przysufitowych i kinkietów Gigi

Kolekcja lamp przysufitowych i kinkietów Gigi czerpie inspiracje z przeszłości. Ponadczasowe kształty kulistych kloszy, które niczym motyle przysiadły na prostych listwach o różnej długości, przywołują skojarzenia z lampami zdobiącymi teatralne garderoby.

Zresztą lampy Gigi doskonale znają się na dramaturgii. Ich różnej wielkości klosze emanują delikatnym blaskiem, tworząc kameralną atmosferę i nastrój, niezależnie od tego w jakim pomieszczeniu przyjdzie im odegrać główną rolę. Jeśli lubisz odkrywać klasykę na nowo i bawić się designem, pokochasz Gigi i jej nieskończone możliwości aranżacyjne, które zaoferuje Twoim wnętrzom.

Projekt i wykonanie kolekcji Gigi

W skład kolekcji Gigi wchodzą 4 lampy, które mogą być montowane zarówno na ścianie, jak i na suficie. Lampy te mają różną długość - 16, 60, 75 i 110 cm - a ich konstrukcja opiera się na prostej, minimalistycznej listwie, dostępnej w wykończeniu w kolorze błyszczącego złota lub matowej czerni. Do lamp przysufitowych przymocowane zostały odpowiednio 1, 2, 4 i 6 mlecznych kloszy, które w najdłuższej wersji lampy, zostały rozmieszczone symetrycznie wzdłuż całej listwy, natomiast w pozostałych wersjach, szklane kule wymykają się utartym schematom, a choć Gigi nie przystaje do konwencji, nadal jest elegancka i wyrafinowana.

Lampy Gigi różnią się nie tylko długością i ilością kloszy, ale także ich średnicą. Mniejsze kule przeplatają się z większymi, a stworzone w ten sposób kompozycje oczarowują blaskiem o różnym natężeniu i zasięgu. Kolekcja Gigi to zaproszenie do zabawy światłem, ale także formą. Formą, która sprawdzi się zarówno w korytarzu, jak i w sypialni, garderobie czy łazience, ale także w salonie.

Wykorzystaj najdłuższą listwę jako lampę sufitową bądź ścienną, aby podkreślić horyzontalną lub pionową aranżację wnętrza. Powieś średnie listwy wzdłuż boków lustra lub w okolicy stolika kawowego czy komody, korzystając z ich praktycznych zalet, a pojedyncze lampy zamontuj w roli kinkietów, które wprowadzą do Twojej przestrzeni delikatne światło akcentujące. Łącz je i mieszaj i odkrywaj ich nieskończone możliwości.

Kolekcja Gigi to doskonałe połączenie designu, kompozycji i funkcjonalności. To propozycja porzucenia klasycznej symetrii na rzecz zabawy światłem. Propozycja, która z pewnością spodoba się wszystkim miłośnikom nowoczesnej klasyki oraz w stylu japandi. Bo światło to nieustająca przygoda, która dzieje się w Twoim wnętrzu. Tu i teraz. Nadaj jej ton z Gigi.

pixel