Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kolekcja reflektorów sufitowych Spark

Ilość produktów: 16

Kolekcja reflektorów sufitowych Spark - pojedynczych i na listwach, rzuci światło dokładnie tam, gdzie trzeba

Więcej kategorii

Kolekcja reflektorów sufitowych Spark

Kolekcja reflektorów sufitowych Spark zainspirowana została tym, jak ważną rolę światło pełni w naszych wnętrzach. Jak bardzo może je zmienić, jak dużo podkreślić i jak wiele ukryć. Światło i wnętrze tworzą nierozłączny duet, a możliwość kreowania przestrzeni za pomocą oświetlenia, jest dla nas kwestią kluczową. I to właśnie ta elastyczność w aranżowaniu wnętrz za pomocą lamp, przyświecała nam w pracy nad kolekcją ruchomych reflektorów sufitowych i ściennych Spark, które mogą stanowić zarówno uzupełnienie światła głównego we wnętrzu jak i całkowicie je zastąpić.

Te minimalistyczne, a zarazem eleganckie oprawy świetlne z powodzeniem podkreślą także dłuższą ścianę w salonie tak, by wydawał się większy, wyeksponują dekoracje lub podzielą pomieszczenia na strefy funkcjonalne, zgodne z tym jaki styl życia prowadzisz. A jeśli to się zmieni? Wystarczy, że przekręcisz kubełkową oprawę żarówki, a wszystko będzie wyglądało inaczej.

Elementy kolekcji reflektorów sufitowych Spark, design i wykonanie

Kolekcja reflektorów sufitowych Spark składa się z pojedynczych spotów, jak i długich listew z dwoma, trzema, czterema, a nawet sześcioma reflektorami. Wykonane z metalu, kubełkowe oprawy żarówek, przyczepione są do eleganckich, prostych listew za pomocą cienkich tulejek i srebrnych, błyszczących elementów, umożliwiających ich swobodne obracanie. Ruchome, zaokrąglone oprawy, mają przyjemny kształt, a wykończenie w matowej czerni lub bieli doskonale pasuje do minimalistycznych, monochromatycznych aranżacji. Dzięki temu spoty Spark zabłysną w szeregu wnętrz – od tych urządzonych w stylu industrialnym, po nowoczesne i skandynawskie.

Reflektory sufitowe Spark można montować zarówno na suficie, jak i na ścianie. Pojedynczo – w celu podkreślenia wybranego miejsca czy elementu, lub w większych grupach – zastępując tym samym centralne oświetlenie wnętrza i wyznaczając jego strefy funkcjonalne. Listwy z kilkoma reflektorami świetnie sprawdzą się jako oświetlenie główne wnętrz z niskim stropem, tych w stylu minimalistycznym, jak również pomieszczeń funkcjonalnych – garaży, warsztatów czy poddasza. Jeśli natomiast chcesz poczuć się jak gwiazda, zamontuj reflektor Spark z kilkoma spotami nad toaletką lub w swojej garderobie. Oświetlenie punktowe to także doskonały sposób na nadanie wnętrzom kameralnego klimatu lub oświetlenie dużych przestrzeni w nowoczesny, neutralny sposób.

 
pixel