Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kolekcja lamp wiszących, stojących i kinkietów Coco

Ilość produktów: 15

Kolekcja biżuteryjnych lamp Coco inspirowana teraźniejszym designem oraz wnętrzami z poprzedniej epoki.

Więcej kategorii

Kolekcja lamp Coco Kaspa

Kolekcja kolekcji Coco - lamp wiszących, stojących i kinkietów

Kolekcja Coco to kompletna linia eleganckich lamp, inspirowanych wytwornymi wnętrzami z minionej epoki. Te dekoracyjne lampy charakteryzują się połyskującymi abażurami, których blask harmonizuje ze złotymi elementami wykończenia. Szklane kule, niczym efektowne korale, przyciągają wzrok i nadają kolekcji Coco unikatowego, biżuteryjnego charakteru, który sprawia, że lampy te najlepiej czuć się będą we wnętrzach urządzonych w stylu nowoczesnej klasyki lub modern classic.

Projekt i wykonanie kolekcji lamp Coco

W skład kolekcji Coco wchodzą zarówno lampy wiszące, jak i stołowe oraz kinkiety. Kompletny charakter kolekcji pozwala na udekorowanie całego wnętrza w jednym stylu, a także zadbanie o warstwowe oświetlenie całej przestrzeni.

Lampy wiszące Coco, z abażurami w kształcie odwróconej misy i dwoma szklanymi kulami umiejscowionymi wzdłuż dekoracyjnej tulejki, świetnie sprawdzą się jako lampy do zawieszenia nad stołem w jadalni, nad stolikiem kawowym czy komodą. Lampy te dostępne są w trzech rozmiarach kloszy – o dolnej średnicy 20, 45 i 50 cm.

Smukłe lampy stołowe, ze stożkowatymi abażurami i dwoma kulami zdobiącymi podstawę, dzięki niewielkiej średnicy doskonale prezentować się będą w roli dekoracyjnych lamp umieszczonych symetrycznie w parze bądź pojedynczo na konsolce czy komodzie w salonie lub korytarzu.

Dopełniające wytworny look kolekcji kinkiety Coco, przyciągają spojrzenia swoją wydłużoną formą i szklaną kulą umieszczoną bezpośrednio pod smukłym, połyskującym kloszem, kierującym strumień światła zarówno w dół, jak i w górę, co daje teatralny efekt i wprowadza do wnętrz niepowtarzalny nastrój.

pixel