Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kolekcja lamp wiszących i plafonów Vero

Ilość produktów: 15

Kolekcja niezwykle uniwersalnych, eleganckich lamp wiszących i minimalistycznych plafonów Vero

Kolekcja lamp Vero Kaspa

Kolekcja lamp wiszących i plafonów Vero

Kolekcja lamp wiszących i plafonów Vero to próba estetycznej i ascetycznej ucieczki od nieustającego pędu dnia codziennego. Aby to osiągnąć, projekt ten koncentruje się wokół harmonii i perfekcji okręgu oraz idei minimalizmu. Dzięki temu lampy Vero emanują spokojem i pozwalają na całkowite wyciszenie w domowym zaciszu.

Elegancki, minimalistyczny charakter oraz zastosowane kolory i materiały, sprawiają, że lampy z kolekcji Vero są nie tylko bardzo uniwersalne i z powodzeniem sprawdzą się w szeregu domowych aranżacji jak salon, jadalnia, ale także doskonale prezentują się w przestrzeniach publicznych i użytkowych – restauracjach, hotelach, butikach, etc.

Elementy kolekcji lamp wiszących i plafonów Vero, design i wykonanie

Na kolekcję składają się zarówno plafony, jak i lampy wiszące dostępne w 4 wariantach kolorystycznych. Metalowe obręcze otulające szklany, zaokrąglony klosz w kolorze mlecznej bieli, pokryte zostały od zewnątrz satynową powłoką w ponadczasowej bieli lub czerni. Wewnętrzna strona okręgu charakteryzuje się natomiast wykończeniem w kolorze złota lub srebra. Powłoka ta zmiękcza światło, nadając mu jednocześnie głębi i przytulności. Szklany klosz ukrywa trzy źródła światła.

Okrągłe plafony mają wysokość 12 cm i dostępne są w dwóch rozmiarach – o średnicy 45 cm (Vero L) oraz 35 cm (Vero S). W zależności od wybranej wielkości, plafony sprawdzą się doskonale w korytarzu, łazience, sypialni, gabinecie jak i salonie, a zastosowana kolorystyka i formy są na tyle uniwersalne, że lampy z kolekcji będą prezentować się równie zjawiskowo tak w minimalistycznym, jak i klasycznym czy industrialnym wnętrzu.

Lampy wiszące Vero mają z kolei imponującą średnicę 45 cm przy tej samej wysokości co plafony przysufitowe – tj. 12 cm i montowane są na 3 stalowych linkach o długości 150 cm. Przewód w otulinie z tworzywa można naciągnąć lub ułożyć luźno w dekoracyjny sposób. Prosta podsufitka o średnicy 14 cm i wysokości 3 cm, w pasującym - białym lub czarnym kolorze, harmonizuje z lekkim charakterem projektu.

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, formom i kolorom, minimalistyczne plafony i lampy wiszące Vero są specjalistkami od kameralnych, intymnych aranżacji, sprzyjających refleksji i wyciszeniu po długim dniu. A czyż nie tego właśnie szukamy chroniąc się przed pędem świata zewnętrznego w naszym domowym zaciszu?

 
pixel