Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Plafony sufitowe

Ilość produktów: 37

Nowoczesne plafony Kaspa - ponadczasowe, minimalistyczne lampy, które sprawdzą się w różnego rodzaju pomieszczeniach i wnętrzach. Znajdź plafon w odpowiadającym Ci kolorze, designie i rozmiarze.

Ilość źródeł światła
Typ gwintu
Klasa szczelności (IP)
Materiał wykonania

Plafony Kaspa – uniwersalne oświetlenie do różnego rodzaju wnętrz

Współczesne plafony, czyli niskie, najczęściej okrągłe lampy przysufitowe, charakteryzują się prostym, minimalistycznym designem, który sprawia, że ten rodzaj oświetlenia jest niezwykle uniwersalny i tym samym chętnie wykorzystywany w wielu przestrzeniach – zarówno tych indywidualnych, jak i komercyjnych.

Gdzie najczęściej wykorzystywane są plafony Kaspa?

Plafony to rodzaj oświetlenia sufitowego, które sprawdza się w różnych rodzajach wnętrz, a nasi Klienci najczęściej stosują je w:

  • przestrzeni mieszkalnej: Plafony są często wykorzystywane w salonach, sypialniach, jadalniach oraz innych pomieszczeniach mieszkalnych – szczególnie, jeśli wnętrza te mają ograniczoną przestrzeń. Są one praktyczne i zapewniają równomierne oświetlenie całego pomieszczenia, bez zbytniego ingerowania w jego stylistykę. W przypadku większych pomieszczeń, najlepiej sprawdzają się plafony o dużej średnicy, z kilkoma źródłami światła – na przykład plafony z kolekcji Space.
  • łazienkach: W łazienkach plafony są często stosowane ze względu na ich niewielką wysokość, funkcjonalność i odporność na wilgoć. Plafony zapewniają wystarczające oświetlenie do codziennych czynności higienicznych i świetnie sprawdzają się w łazienkach w minimalistycznym stylu.
  • przedpokojach, wiatrołapach, holach i korytarzach: Plafony są idealnym rozwiązaniem do przedpokojów i korytarzy, ponieważ zapewniają równomierne oświetlenie na całej długości pomieszczenia (świetnie sprawdzają się zaaranżowane w większej grupie), ułatwiając poruszanie się po nich.
  • biurach, hotelach i przestrzeniach komercyjnych: W biurach, prywatnych przychodniach, salonach dentystycznych i innych przestrzeniach komercyjnych, gdzie ważne jest praktyczne oświetlenie, plafony mogą być stosowane jako główne źródło światła. Mogą one być montowane na sufitach w holach, salach konferencyjnych, czy nawet w przestrzeniach recepcyjnych. restauracjach i kawiarniach: W branży gastronomicznej plafony mogą być stosowane do oświetlenia sali restauracyjnych, kawiarnianych czy korytarzy, tworząc przyjemną atmosferę dla gości.

Plafony oferowane w Kaspa są nowoczesne, wszechstronne i ponadczasowe. Do naszych bestsellerowych kolekcji zaliczają się serie SpaceVero i Disc.

pixel