Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kolekcja lamp wiszących i kinkietów Cumulus

Ilość produktów: 17

Kolekcja przypominających kłębiaste obłoki lamp wiszących i kinkietów Cumulus z kulistymi kloszami

Więcej kategorii

Kolekcja lamp Cumulus Kaspa

Kolekcja lamp wiszących, sufitowych i kinkietów Cumulus 

Inspiracją dla projektu lamp wiszących, lamp sufitowych oraz kinkietów z kolekcji Cumulus była miłość do stylowych kloszy o idealnie kulistym kształcie oraz… kojący widok białych obłoków na tle błękitnego nieba.

Niewielkie, białe klosze zebrane w większych grupach wokół pionowych lub poziomych osi, tworzą rozświetlone grona przypominające spiętrzone cumulusy, a ich niezwykły urok sprawia, że trudno oderwać od nich wzrok. Tym bardziej, że opalowe kule lamp z kolekcji Cumulus zaskakują swoim wyglądem i układem, za każdym razem kiedy spojrzysz na nie z innej perspektywy. Lekkie obłoki pełne światła zadadzą szyku wszystkim wnętrzom, w których liczy się elegancja i najlepszy design.

Projekt i wykonanie kolekcji lamp sufitowych i kinkietów ściennych z kolekcji Cumulus 

W skład kolekcji Cumulus wchodzą lampy wiszące i sufitowe oraz kinkiety. Lampy wiszące i sufitowe dzielą się na te, ułożone wokół poziomych osi (Cumulus 1, 2 i 3) oraz pionowych (Cumulus Vertical 1, 2 i 3) i skupiają wokół nich od 5 aż do 14 opalowych kloszy. Lampy te doskonale sprawdzą się w oświetleniu salonów, jak i sypialni czy kuchni - także w pomieszczeniach o stosunkowo niewielkiej wysokości.

Kinkiety Cumulus zaprojektowane wokół wertykalnie zamocowanych tulejek o wysokości 40 cm, również zachwycają bogactwem szklanych kul i w przeciwieństwie do większości lamp ściennych oferowanych na rynku, rozświetlą korytarze, łazienki i sypialnie blaskiem pochodzącym z aż trzech źródeł światła.

Lampy Cumulus dostępne są w dwóch rodzajach wykończenia – w kolorze błyszczącego złota lub chromu, z pasującymi przykloszówkami i podsufitkami, a wszystkie elementy mają cylindryczny przekrój, doskonale harmonizujący z całością. Dzięki klasycznym kształtom i eleganckiej, modnej kolorystyce świetliste obłoki z kolekcji Cumulus, z powodzeniem zdobić będą sklepienia wnętrz utrzymanych zarówno w klimacie nowoczesnej elegancji, jak i tych eklektycznych, glamour czy minimalistycznych, a ich widok zachwycać będzie ich użytkowników za każdym razem i co dzień - od nowa.

 
pixel