Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kolekcja kinkietów na wysięgniku Puro

Ilość produktów: 4

Kolekcja funkcjonalnych, minimalistycznych kinkietów na wysięgniku Puro, dostępnych w uniwersalnej czerni i bieli

Kolekcja kinkietów na wysięgniku Puro


Kolekcja kinkietów Puro zainspirowana została minimalistycznymi ideami mówiącymi o minimalnej ilości formy przy maksymalnej funkcjonalności. W myśl tej zasady kinkiety z kolekcji mają niezwykle prosty design - który doskonale wpasuje się w stonowane, oszczędne przestrzenie nowoczesnych apartamentów i bardzo szerokie zastosowanie. Starannie przemyślany projekt gwarantuje także wygodę użytkowania.

Elementy kolekcji kinkietów na wysięgniku Puro

Kolekcja kinkietów Puro składa się z kinkietów naściennych dostępnych w dwóch wersjach – z podłączeniem do zasilania obwodowego oraz z przewodem z włącznikiem i wtyczką. Dzięki temu praktycznemu rozwiązaniu kinkiet można spokojnie zamocować do ściany, nawet jeśli nie został on uwzględniony w projekcie instalacji elektrycznej. Wystarczy gniazdko!

Kinkiety wykonane z metalu pokrywanego metodą proszkową z wykończeniem w matowej czerni lub bieli, charakteryzują się przyjemnymi dla oka, zaokrąglonymi oprawami żarówek LED, wysięgnikiem o cienkim cylindrycznym przekroju, oraz prostokątnym mocowaniem.

Kubełkowe oprawy są ruchome, dzięki czemu można skierować światło w precyzyjnie wybranym kierunku, a dodatkowo wyposażone zostały w odbłyśnik rozpraszający światło i sprawiający, że jest go jeszcze więcej!

Cienkie, minimalistyczne wysięgniki można dowolnie przesuwać w poziomie, jak również regulować ich długość (do 20 cm), dzięki czemu z łatwością oświetlimy ulubiony kąt do czytania, stolik kawowy, kanapę lub narożnik, dokładnie tak i tam, gdzie tego najbardziej potrzebujemy. Kinkiety Puro doskonale będą również prezentować się na ścianie w sypialni po obu stronach łóżka w roli nowoczesnych lampek nocnych.

Lampy w białym wykończeniu będą harmonizować idealnie z japandi lub stylem nordic, a w czarnym z industrialną stylistyką.

 
pixel