Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kolekcja lamp wiszących i kinkietów Aero

Ilość produktów: 1

Kolekcja nowoczesnych żyrandoli i kinkietów Aero z kulistymi, mlecznymi kloszami, w srebrnym i złotym kolorze wykończenia

Genenza kolekcji lamp wiszących i kinkietów Aero

Kolekcja lamp wiszących i kinkietów Aero zainspirowana została miłością do subtelnej elegancji oraz współczesnym dążeniem do lekkości we wnętrzach. Lekkości, która pozwala złapać oddech, odpocząć i zrelaksować się, bez poczucia przytłoczenia nadmiarem materiałów, kształtów czy kolorów. Aby osiągnąć wizualny efekt lekkości, a zarazem efektownie oświetlić wnętrza, skupiliśmy się na klasycznych formach żyrandola i kinkietu, ale uwspółcześniliśmy je poprzez zastosowanie stelaży zbudowanych z bardzo cienkich tulejek o cylindrycznym przekroju. Na pionowych tulejkach zostały osadzone szklane, kuliste klosze w kolorze mlecznej bieli.

Połączenie lekkiego materiału i klasycznych kształtów z mlecznymi, szklanymi kulami sprawia, że klosze zdają się same unosić w powietrzu. Utrzymane w złotej lub srebrnej tonacji lampy i kinkiety Aero, łączą tym samym efektowny, subtelny wygląd z nowoczesnym designem, klasycznymi kształtami i elegancką kolorystyką.

Elementy kolekcji lamp wiszących i kinkietów Aero, ich design i wykonanie

W skład kolekcji wchodzą lampy wiszące i kinkiety z kulistymi kloszami. Szklane klosze kule równomiernie rozprowadzają światło, a ich mleczny kolor przyjemnie je zmiękcza. Klosze osadzone są na delikatnych, cienkich tulejkach i choć lampy wiszące Aero nawiązują swoją formą do klasycznych żyrandoli, to ich pięcioramienne, lekkie stelaże o średnicy 60 cm w niczym nie przypominają ciężkich, mosiężnych lamp z epoki. Pięć mlecznych, szklanych kul zebranych wokół centralnego punktu żyrandoli Aero, stanowić będzie idealne oświetlenie salonu, jadalni lub sypialni. Z kolei kinkiety Aero z pojedynczym kloszem „wyrastającym” z pionowej tulejki i okrągłym, prostym stelażem, doskonale prezentować się będą w parach - jako oprawa łóżka w sypialni czy też lustra w holu lub łazience, a zawieszone solo w równych odstępach, z powodzeniem oświetlą również długie korytarze czy stylowe klatki schodowe.

Zarówno złote, jak i srebrne, błyszczące wykończenie dodaje lampom i kinkietom z kolekcji wytworności, która komponować się będzie z nowoczesną elegancją, eklektycznym podejściem do aranżacji wnętrz czy bogactwem stylu art deco.

 
pixel