Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kolekcja lamp wiszących i kinkietów Bler

Ilość produktów: 3

Kolekcja lamp wiszących i kinkietów Bler, łączących klasyczne kuliste kształty, z eleganckim, złoto-czarnym wykończeniem

Kolekcja lamp wiszących i kinkietów Bler

Kolekcja lamp Bler zainspirowana została pięknem prostoty. Tym samym, to design, który jest ponadczasowy i uniwersalny. To klasyczne połączenie kolorów – czerni, złota i bieli, które pasuje do większości aranżacji wnętrz oraz tradycyjny, kulisty kształt kloszy, który jest perfekcyjny, subtelny, prosty, a jednocześnie – niezmiennie zachwycający.

Prostota lamp z kolekcji sprawia także, że oprawy te pasować będą szczególnie dobrze do apartamentów i domów stylizowanych na nowojorskie lofty, w których połączenie odrobiny blichtru z klasyczną formą i surowością przewodów w tekstylnym oplocie, jest wyjątkowo mile widziana.

Elementy kolekcji lamp wiszących i kinkietów Bler, design i wykonanie 

Kolekcja lamp Bler składa się z dwóch rodzajów lamp wiszących oraz kinkietu. Lampy wiszące dostępne są w wersji pojedynczej oraz potrójnej, mocowanej do sufitu za pomocą listwy przysufitowej i charakteryzują się zawieszeniem w czarnym tekstylnym oplocie, jak również szklanymi, błyszczącymi kloszami w kolorze mlecznej bieli. Klosze mają 20 cm średnicy, a ich kształt i barwa sprawiają, że światło jest doskonale zmiękczone i rozproszone. Kinkiet Bler przypomina nieco uliczną latarnię z dawnej epoki, ale uproszczona forma, nadaje temu projektowi współczesnego charakteru.

Materiałowy przewód przyjemnie kontrastuje z gładką, błyszczącą powierzchnią eleganckich przykloszówek w kolorze błyszczącego złota oraz czarnym, matowym wykończeniem metalowych elementów, a połączenie to sprawdzi się w wielu aranżacjach wnętrz, w tym we wnętrzach industrialnych i skandynawskich, gdzie lekkość, prostota i styl, czują się jak w domu.

 
pixel