Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kolekcja reflektorów sufitowych Cube

Ilość produktów: 2

Kolekcja pojedynczych i podwójnych reflektorów Cube o minimalistycznym, geometrycznym charakterze

Kolekcja reflektorów sufitowych Cube

Kolekcja reflektorów sufitowych Cube zainspirowana została minimalistycznymi wnętrzami i tak charakterystycznymi dla nich surowymi, geometrycznymi liniami. Przypominające sześciany i prostopadłościany oprawy sufitowe z kolekcji, dostępne są w dwóch kolorach wykończenia – matowej czerni i bieli i w zależności od aranżacji i ilości, będą stanowić uzupełnienie światła głównego, lub też całkowicie je zastąpią, nie wpływając przy tym na przewodnią stylistykę wnętrza. Jednocześnie, przeznaczone do montażu natynkowego, minimalistyczne bryły, charakteryzują się ruchomymi pierścieniami, dzięki którym skierujesz światło dokładnie tam, gdzie najbardziej go potrzebujesz, by wyeksponować dekoracyjne elementy lub stworzyć kameralną, przytulną atmosferę.

Projekt i wykonanie kolekcji reflektorów sufitowych Cube

Kolekcja Cube składa się z pojedynczych, podwójnych i potrójnych reflektorów sufitowych zamkniętych w prostych, minimalistycznych, metalowych oprawach o geometrycznej formie. Wykonane z metalu i pokryte matową proszkową powłoką kubiki, sprawdzą się doskonale jako nowoczesne oprawy sufitowe - zarówno pojedynczo, jak i w grupie. Oprawy w formie sześcianu lub prostopadłościanu, skrywają ruchome pierścienie, które umożliwiają skierowanie wiązki światła w wybranym kierunku.

Precyzyjnie oświetlenie w formie reflektorów sufitowych Cube może być uzupełnieniem światła głównego, pomagając w wyznaczeniu stref we wnętrzu, wyeksponowaniu dekoracji lub podświetleniu całych ścian, jak również całkowicie je zastąpić (szczególnie w pomieszczeniach z niskim stropem). Zastosowanie reflektorów sufitowych Cube w większej ilości, pozwoli także neutralnie oświetlić duże przestrzenie, takie jak salon, sala restauracyjna czy poczekalnia, nie ingerując przy tym w styl wnętrza.

Dzięki minimalistycznemu charakterowi, uniwersalnej kolorystyce i satynowemu wykończeniu, reflektory sufitowe Cube doskonale sprawdzą się we wnętrzach urządzonych w stylu minimalistycznym, nowoczesnym i industrialnym, jak również okażą się niezwykle praktyczne w szeregu przestrzeni funkcjonalnych, takich jak garaże, warsztaty, strychy, pracownie, studia kulinarne czy restauracje.

 
pixel