Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kolekcja reflektorów sufitowych Geo

Ilość produktów: 2

Kolekcja 3-punktowych, kierunkowych lamp sufitowych Geo, zamkniętych w szklanych, prostopadłościennych klatkach

Geneza kolekcji reflektorów sufitowych Geo 

Założeniem projektu reflektorów sufitowych Geo było zaproszenie halogenów na salony. Halogeny przez wiele lat pełniły wyłącznie funkcję oświetlenia technicznego, wykorzystywanego jako oświetlenie podtynkowe o małej wartości estetycznej, za to bardzo praktyczne i funkcjonalne. Kolekcja Geo odkrywa halogeny na nowo, proponując ich świeżą, nowoczesną odsłonę.

Reflektory sufitowe Geo, charakteryzują się oprawami w formie prostopadłościanów z transparentnymi, szklanymi taflami w miejscu ścianek. Zaproponowana przez projektantów forma tych lamp natynkowych jest nie tylko bardzo nowoczesna i minimalistyczna, ale także świetnie sprawdzi się we wnętrzach w stylu industrialnym i skandynawskim. Przełamujące „warsztatowy” stereotyp, eleganckie, szklane klatki, w których zamknięte zostały ruchome reflektory kierunkowe sprawiają, że halogeny dumnie wkraczają na salony, a kolekcja Geo stanowi idealną propozycję do nowoczesnych wnętrz, w których każdy detal ma znaczenie.

Projekt i wykonanie kolekcji reflektorów sufitowych w metalowej oprawie Geo 

Oprawy wykonane zostały z metalu i mają bardzo cienkie krawędzie, zaś w miejscu ścianek (poza ścianką którą podwiesza się do sufitu) znalazły się szybki z transparentnego szkła. Umieszczone w środku halogeny, otulone specjalnymi pierścieniami, przytwierdzone zostały do górnej ściany brył za pomocą zaokrąglonych obręczy. Dzięki możliwości ustawienia halogenów pod dowolnym kątem i w dowolnym kierunku, skierujesz światło dokładnie tam, gdzie najbardziej go potrzebujesz.

Nowoczesne lampy sufitowe Geo sprawdzą się zarówno w kuchni, jak i w minimalistycznym lub industrialnym salonie uzupełniając światło główne, a zaaranżowane w większej grupie z powodzeniem mogą nawet całkowicie je zastąpić. Oprawy sufitowe Geo pozwolą Ci także w elegancki sposób doświetlić takie pomieszczenia jak garaż, pralnia, kotłownia, warsztat czy poddasze.

 
pixel