Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kolekcja kinkietów Mazon

Ilość produktów: 1

Kolekcja kinkietów Mazon, dedykowanych minimalistycznym przestrzeniom i teatralnym efektom

Kolekcja kinkietów Mazon 

Kolekcja kinkietów Mazon to minimalistyczne kinkiety o niezwykle prostym designie i ultranowoczesnym charakterze. Kinkiety mają formę kwadratowej oprawy o boku długości 13 cm i wysokości 3,2 cm. Oprawa otwarta jest od dołu i od góry, a poza geometrycznym kształtem, charakteryzuje się ciekawym umiejscowieniem źródła światła i efektem przytulnej poświaty.

W kinkietach z kolekcji Mazon, źródło światła zamocowane zostało po wewnętrznej stronie przedniej ściany oprawy. Dzięki temu, jak również odpowiednio ułożonej tafli tworzywa, światło odbija się, a jego strumień równomiernie podświetla ścianę pod i nad kinkietem. Zintegrowane z oprawą ledowe źródło światła emituje ciepłą barwę, a dzięki efektowi odbicia, jego moc przyjemnie Cię zaskoczy.

Projekt i wykonanie kolekcji kinkietów Mazon

Dzięki prostemu designowi, białej barwie oprawy oraz matowemu wykończeniu, kinkiety Mazon doskonale sprawdzą się we wnętrzach minimalistycznych, subtelnie doświetlając je i tworząc w nich przytulną atmosferę. Kinkiet Mazon najlepiej prezentuje się w grupie kilku lamp, ułożonych symetrycznie w rzędzie i podświetlających nawet duże powierzchnie ścian w salonach, korytarzach czy przestrzeniach użytku publicznego.
Kolekcja Mazon to minimalistyczne kinkiety o niezwykle prostym designie i ultranowoczesnym charakterze. Kinkiety mają formę kwadratowej oprawy o boku długości 13 cm i wysokości 3,2 cm. Oprawa otwarta jest od dołu i od góry, a poza geometrycznym kształtem, charakteryzuje się ciekawym umiejscowieniem źródła światła i efektem przytulnej poświaty.

 
pixel