Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kolekcja kinkietów Mistif

Ilość produktów: 1

Kolekcja kinkietów Mistif, dla minimalistycznych aranżacji oraz niezwykłych efektów świetlnych 

Kolekcja kinkietów Mistif

Cechą charakterystyczną kinkietów z kolekcji Mistif jest ich budowa oraz sposób padania światła na ścianę, na której zamontowany zostanie kinkiet. Dzięki umieszczeniu zintegrowanego źródła światła LED we wnętrzu przedniej ścianki oprawy, kinkiet Mistif odbija światło od powierzchni ściany, a podzielony niejako strumień światła, rozchodzi się symetrycznie na boki i widoczny jest zarówno nad, jak i pod oprawą. Takie oświetlenie daje bardzo ciekawy efekt, a lampy z kolekcji doskonale pełnić będą rolę dodatkowych punktów świetlnych rozjaśniających mrok i budujących przytulny nastrój np. w salonie.

Projekt i wykonanie kinkietów kolekcji Mistif

Kolekcja kinkietów Mistif to uosobienie prostoty i minimalizmu, a jednocześnie propozycja, która z pewnością skradnie serca miłośników nowoczesnych opraw świetlnych i geometrycznych kształtów we wnętrzach.

Oprawy kinkietów o ściankach długości 10 x 10,25 cm i wysokości 7 zm, wykonane zostały z metalu, malowanego proszkowo z białym lub czarnym, matowym wykończeniem, doskonale pasującym do minimalistycznych, nowoczesnych przestrzeni.

Kinkiety Mistif najlepiej prezentują się w większej grupie - 2 lub 3 kinkietów umieszczonych symetrycznie w rzędzie na ścianie w korytarzu lub salonie.

 
pixel