Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kolekcja lamp wiszących Moon

Ilość produktów: 2

Kolekcja lamp wiszących Moon, które swój blask zawdzięczają delikatnym płatkom metalu

Kolekcja lamp wiszących Moon

Kolekcja lamp wiszących Moon to kolekcja lamp wyjątkowych, romantycznych i nieco… kosmicznych. Wyklejane ręcznie płatkami metalu, szklane klosze lamp mają bowiem moc kompletnej transformacji wnętrza i to na więcej niż tylko jeden sposób.

Charakter tych lamp wiszących oraz to, jaki rezultat osiągniesz z ich pomocą we wnętrzu, zależy bowiem w dużej mierze od tego, czy zaprosisz do niego tylko jedną lampę, czy całą grupę. Zebrane w świetlnej konstelacji i zawieszone nad stołem w jadalni lub w centralnym miejscu salonu, kuliste klosze lamp Moon, przypominać będą planety układu słonecznego, roztaczając wokół kosmiczny blask. Nie musimy chyba dodawać, że efekt końcowy będzie wprost nieziemski…

Zawieszone pojedynczo, lampy Moon, będą lśnić we wnętrzu niczym drogocenne kamienie, a to, jaką oprawę im zapewnisz, zależeć będzie już tylko i wyłącznie od Ciebie. Połyskujące, metaliczne klosze będą współgrać z miedzianymi, złotymi czy srebrnymi dodatkami lub wręcz przeciwnie, stanowić przeciwwagę i urozmaicenie wnętrza utrzymanego w stonowanych, spokojnych kolorach.

Niezależnie od tego, czy wybierzesz jedną czy więcej lamp i czy będą pojedynczym klejnotem czy elementem pozaziemskiego układu, jedno jest pewne - efekt końcowy za każdym razem będzie imponujący.

Modele dostępne w kolekcji, design i wykonanie

W skład kolekcji lamp wiszących Moon wchodzą trzy lampy różniące się od siebie kolorem wykończenia klosza.

Jesteśmy pewni, że sposób jego wykonania Cię zaskoczy i nie będziesz mógł oderwać od nich wzroku - nie tylko kiedy zapalisz lampę, ale także w czasie dnia. Transparentne, szklane klosze wyklejane są ręcznie od wewnątrz trzema warstwami płatków metalu. To właśnie od tych metalicznych płatków biorą swoje kolory klosze lamp z kolekcji – miedziane, srebrne i złote, a ich połyskujące wnętrza dodatkowo odbijają i zmiękczają światło, gwarantując wyjątkowe efekty świetlne.

 
pixel