Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Jasne mieszkanie na warszawskich Bielanach projektu Magdaleny Krupczak i Karoliny Strojeckiej-Kwapisz z Kanon Design

2024-06-06
Jasne mieszkanie na warszawskich Bielanach projektu Magdaleny Krupczak i Karoliny Strojeckiej-Kwapisz z Kanon Design

Właścicielom mieszkania w bloku na warszawskich Bielanach zależało na odświeżeniu jego wyglądu, ale przede wszystkim na doświetleniu przestrzeni dziennej. Wyzwania podjęły się właścicielki pracowni Kanon Design - Magdalena Krupczak i Karolina Strojecka-Kwapisz, które nie tylko zadbały o dodatkowe okno w salonie, jasną kolorystykę wnętrza i stylowe dodatki, ale także lampy, które wprowadzają do tego wnętrza jeszcze więcej światła. Nad stołem w części jadalnianej zawisła lampa Cumulus z 14 mlecznymi kloszami, natomiast kuchenną wyspę doświetlają 3 lampy Alur z transparentnymi kloszami i złotym wykończeniem przykloszówek i podsufitek. 

Projekt: Magdalena Krupczak i Karolina Strojecka-Kwapisz Kanon Design  IG @kanondesigngroup FB Kanondesigngroup

Zdjęcia: Karol Otton Mrok studio IG @mrokstudio

Czternastopunktowa lampa Cumulus, podobnie jak wszystkie lampy z kolekcji, to elegancka propozycja oświetlenia, która doskonale sprawdza się nad stołem w jadalni. Mleczne klosze rozpraszają i zmiękczają światło, zapewniając przytulną atmosferę przy stole, a złote wykończenie lampy - przykloszówki, stelaż i podsufitka, doskonale komponują się z ciepłymi kolorami i złotymi dodatkami we wnętrzu.

Zawieszone nad wyspą kuchenną lampy Alur z transparentnym kloszem to lampy o lekkim charakterze, które dzięki swojej nienarzucającej się formie świetnie sprawdzają się we wszystkich wnętrzach, w tym nad wyspą kuchenną, nie ingerując w przestrzeń połączonych ze sobą salonu, kuchni i jadalni. Lampy z przezroczystymi kloszami to także zaproszenie do użycia żarówek kul lub dekoracyjnych żarówek filamentowych, które podkreślą charakter wnętrza. 

Wybór lamp o złotym wykończeniu to doskonały punkt wspólny łączący wszystkie elementy projektu oświetlenia, a jednocześnie kolejny element dodający przestrzeni ciepłego, jasnego charakteru.

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2024

Polecane

pixel