Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Premiera kolekcji Apolin - fotorelacja

2024-05-28
Premiera kolekcji Apolin - fotorelacja

Kolekcja Apolin projektu Grynasz Studio ujrzała światło dzienne 15 maja 2024 roku, kiedy to w nowoczesnej przestrzeni eventowej przy ulicy Mysiej 3, wraz z projektantami or naszym partnerem biznesowym - Fundacją Bochińskich, zaprezentowaliśmy lampy z kolekcji szerokiemu gronu projektantów, architektów, dystrybutorów, przedstawicielom mediów i przyjaciołom marki oraz wszystkim kreatywnym osobom związanym z narodzinami i prezentacją kolekcji Apolin, która w portfolio Kaspy występuje pod marką Kaspa by designers

Dziękujemy wszystkim, którzy zaszczycili nas w tym szczególnym dla nas dniu swoją obecnością. Wszystkich pozostałych, zapraszamy natomiast do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia. Mamy nadzieję, że poczujecie tę świetlną energię, design i moc polskiej myśli projektowej, które towarzyszyły nam w tym dniu a także siłę polskiego designu i rzemiosła, które stały się owocem połączenia wspólnych zasobów, kreatywności, historii polskiego dizajnu i odpowiedzialnego projektowania w trosce o środowisko naturalne.

Partnerem wydarzenia, a także naszej sesji zdjęciowej, była marka Bizzarto - polski producent komfortowych mebli modułowych.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2024

Polecane

pixel