Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kolekcja reflektorów sufitowych Alter

Ilość produktów: 7

Kolekcja industrialnych reflektorów kierunkowych - pojedynczych oraz wielopunktowych na listwach, w minimalistycznej palecie barw

Kolekcja reflektorów sufitowych Alter

Kolekcja reflektorów sufitowych Alter inspirowana jest lampami charakterystycznymi dla stylu industrialnego, a jeszcze wcześniej oświetleniem typowym dla statków i łodzi. Styl marynistyczny bez wątpienia wpłynął bowiem na stylistykę loftów, które oryginalnie powstawały w opuszczonych wnętrzach zakładów przemysłowych i doświetlane były za pomocą lamp bardzo różnego pochodzenia.

Pomimo dość surowych inspiracji, reflektory sufitowe Alter są niezwykle eleganckie, a przy tym bardzo praktyczne. Stylizowane, kubełkowe oprawki w połączeniu z dekoracyjnymi, mocującymi „motylkami”, widocznym przewodem oraz atrakcyjnymi obejmami, pozwolą skierować światło w dowolne miejsce, mocno zaznaczając przy tym swoją obecność we wnętrzu.

Elementy kolekcji Alter, design i wykonanie

W skład kolekcji Alter wchodzą reflektory pojedyncze oraz listwy przysufitowe z dwoma, trzema i czterema reflektorami. Wszystkie lampy z kolekcji dostępne są w trzech kolorach wykończenia – błyszczącym chromie, uniwersalnej bieli i eleganckiej czerni i harmonizować będą zarówno z wnętrzami urządzonymi w stylu industrialnym, jak i nowoczesnym czy minimalistycznym.

Reflektory Alter 2, 3 i 4 mocowane są do sufitu za pomocą prostych listew z oprawami umieszczonymi na ich krańcach lub rozłożonymi symetrycznie. Pojedyncze, podwójne i potrójne lampy świetnie sprawdzą się w łazience lub korytarzu, jasno wydzielając określoną przestrzeń pomieszczenia, doświetlając kierunkowo wybrane miejsca lub obiekty i podkreślając klimat wnętrza. Reflektory Alter możesz także z powodzeniem zawiesić na ścianie jako oprawę luster czy grafik.

Reflektory Alter 4 z czterema reflektorami sprawdzą się także jako lampy przysufitowe w nowoczesnych apartamentach, godnie zastępując lampy wiszące czy żyrandole w roli oświetlenia głównego. Takie rozwiązanie może okazać się szczególnie wygodne jeśli mamy do dyspozycji niewielką przestrzeń i chcemy zachować industrialny, surowy charakter wnętrza.

 
pixel