Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kolekcja lamp wiszących Alur Wood

Ilość produktów: 3

Kolekcja lamp wiszących Alur Wood z mlecznymi, kulistymi kloszami i drewnianym wykończeniem o widocznym usłojeniu to oprawy dla fanów skandynawskiego minimalizmu, estetyki Japandi i spokoju i harmonii płynących z natury.

Kolekcja lamp Alur Wood Kaspa

Kolekcja lamp wiszących Alur Wood

Kolekcja lamp wiszących Alur Wood to rozszerzenie kolekcji Alur i hołd dla najbardziej minimalistycznego ze wszystkich kształtów, a mianowicie kształtu kuli. Kuliste lampy to zresztą najbardziej uniwersalna forma oprawy świetlnej i design, który pasuje zarówno do wnętrz klasycznych, jak i minimalistycznych, indywidualnych i komercyjnych.

Rozszerzenie kolekcji Alur o lampy wiszące z linii Alur Wood z wykończeniem z jasnego dębu o naturalnym usłojeniu, to ukłon w kierunku wielbicieli stylu skandynawskiego i Japandi. Projektanci kolekcji nie zapomnieli także o pasujących podsufitkach i zawieszeniach, dzięki którym oprawy mają spójny, dopracowany charakter.

Lampy wiszące Alur Wood wprowadzają do wnętrz spokój i harmonię, płynące z natury i dostępne są w trzech rozmiarach, które pięknie prezentują się solo, jak i w większych grupach.

Klosze lamp wiszących wykonane zostały z mlecznego szkła, które zmiękcza i rozprasza światło, a przykloszówki i podsufitki z jasnego dębu. Przykloszówki wykończone zostały toczonym elementem, z którego wychodzi przewód w tekstylnym oplocie.

Lampy Alur Wood podobnie jak wszystkie lampy Kaspa i ich elementy (klosze, abażury, etc.) wykonane zostały w Polsce, z wielką dbałością o ich jakość i detale, a także środowisko naturalne.

pixel