Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kolekcja lamp wiszących Merida Chrom

Ilość produktów: 19

Kolekcja lamp wiszących Merida z transparentnymi kloszami i wewnętrznym abażurem

Kolekcja lamp wiszących Merida

Kolekcja lamp wiszących Merida zainspirowana została tajemniczą naturą światła. Tym co nieuchwytne, nienamacalne, a jednak widoczne. Stąd też zaskakująca konstrukcja lamp, które łączą szklane, transparentne klosze z tekstylnymi bądź wykonanymi z tworzywa abażurami w kształcie tuby.

Idealnie dopasowane do siebie wysokością i średnicą klosze i abażury, wzajemnie się uzupełniają, tworząc związek idealny – czyli taki, w którym żadna ze stron nie stara się przyćmić blasku swojej „drugiej połowy”. Wręcz przeciwnie - przezroczyste klosze lamp Merida z wysokiej jakości szkła delikatnie wtapiają się we wnętrze i jego kolorystykę, eksponując jednocześnie ukryte w środku tuby abażurowe. I choć tajemnica to drugie imię kolekcji Merida, lampy te zachwycają jednocześnie swoją prostotą i transparentnym charakterem.

Projekt i wykonanie kolekcji Merida

W skład kolekcji wchodzą wiszące lampy pojedyncze, jak również grupy lamp na plafonie lub listwie przysufitowej. Wszystkie lampy łączy szklany, transparentny, kulisty klosz, chromowane wykończenie oraz wewnętrzna tuba abażurowa, która nadaje każdej z lamp konkretnego charakteru.

Cylindryczne abażury wykonane zostały z wysokogatunkowej tkaniny lub z tworzywa o połyskliwym, metalicznym wykończeniu. Materiałowe tuby mają klasyczne, delikatne, zgaszone kolory pasujące zarówno do aranżacji w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym, natomiast abażury z tworzywa w modnym odcieniu złota i miedzi, są niezwykle klimatyczne i najlepiej sprawdzą się we wnętrzach z elementami w stylu glamour.

Lampy wiszące Merida doskonale prezentują się solo lub w większych grupach, złożonych z kilku lamp o jednakowej lub różnej wielkości i z tym samym bądź zupełnie innym kolorem abażurów. Wachlarz dostępnych opcji jest tak szeroki, że każdy z pewnością znajdzie lampę, która zrealizuje jego marzenia o pięknym i niepowtarzalnym wnętrzu, a jednocześnie wprowadzi do niego szczyptę artyzmu i awangardy w niezwykle eleganckim i wysmakowanym wydaniu. A Ty? Masz już ulubioną wersję lampy Merida?

pixel