Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kolekcja lamp wiszących Avia Back

Ilość produktów: 4

Kolekcja lamp Avia Black

Kolekcja lamp Avia Black

Kolekcja lamp Avia Black to minimalistyczna wersja lamp z kolekcji Avia, będących artystyczną wariacją na temat klasycznych lamp kul, a jednocześnie zaproszenie do zabawy designem.

Nierówna powierzchnia kloszy (dostępnych w 3 rozmiarach) ma mocno organiczny charakter, a niesymetryczne wgłębienia na ich powierzchni nie tylko odwołują się do sił natury, ale także do plastycznego charakteru szkła. Szkła, którego piękno podkreślone jest dodatkowo transparentnością materiału i możliwością zastosowania dekoracyjnej żarówki, która wydobywa piękny przydymiony kolor klosza.

Klosze lamp wiszących Avia Black - zarówno tych pojedynczych, jak i potrójnej lampy na plafonie (przeznaczonej do zastosowania w dużych salonach, holach czy recepcjach hotelowych) zwieńczone są czarną przykloszówką i czarną podsufitką. Długość przewodu w czarnym oplocie można regulować, by odpowiednio oświetlić pomieszczenie, stół czy stolik kawowy w salonie. Designerskie lampy Avia Black zaspokoją potrzeby wszystkich poszukujących nietuzinkowego, nowoczesnego designu.

Wszystkie lampy Kaspa produkujemy w Polsce z wielką starannością i dbałością o detale, a także zrównoważony rozwój.

pixel