Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kolekcja lamp wiszących i kinkietów Longis Chrom

Ilość produktów: 15

Kolekcja lamp wiszących i kinkietów Longis, o stylizowanych kloszach i srebrnym kolorze wykończenia 

Kolekcja lamp Longis Chrom

Lampy wiszące i kinkiety Longis Chrom 

Kolekcja lamp wiszących i kinkietów Longis Chrom inspirowana jest designem lat 50 ubiegłego stulecia. To także projekty, które łączą miłość do szkła i szklanych form z zachwytem nad nowoczesnym stylem industrialnym. Podążając za tymi inspiracjami, zastąpiliśmy stalowe oprawy i materiałowe abażury, starannie wyprofilowanymi, szklanymi kloszami, których kształty z jednej strony nawiązują do czasów dawno minionych, a z drugiej doskonale pasować będą do współczesnych wnętrz.

Cztery dostępne wersje kloszy Longis Chrom w połączeniu ze stylizowanymi żarówkami z dekoracyjnym żarnikiem i chromowanym wykończeniem, zachwycą zarówno wielbicieli loftów, jak i wnętrz w stylu minimalistycznym czy nowoczesnym. Wykonane z transparentnego szkła klosze, nie tylko doskonale rozprowadzają światło, ale także odbijają promienie słońca, dekorując wnętrza świetlnymi refleksami również w czasie dnia.

Projekt i wykonanie kolekcji Longis Chrom 

Kolekcja lamp wiszących i kinkietów Longis opiera się na czterech stylizowanych wersjach klosza, wykonanych z transparentnego szkła. Elementy lamp takie jak przykloszówki czy oprawy żarówek mają wykończenie w kolorze błyszczącego chromu, co doskonale harmonizuje z ich industrialnym charakterem.


W skład kolekcji wchodzą cztery rodzaje pojedynczych lamp wiszących (Longis I, Longis II, Longis III, Longis IV), kinkiety na stylizowanych wysięgnikach również dostępne w czterech wersjach (z każdym z kloszy) oraz grupy lamp wiszących, montowanych na srebrnych listwach lub talerzach przysufitowych.

Projekt inspirowany wnętrzami w stylu hampton, nie mógł być kompletny bez odpowiedniego zawieszenia. Pojedyncze lampy wiszące Longis Chrom, wyposażone zostały w kable w tekstylnym oplocie, dostępne w wielu kolorach. Dzięki temu możesz wybrać zawieszenie, które stopi się z tłem lub wręcz przeciwnie, będzie z nim kontrastowało.

Kinkiety wchodzące w skład kolekcji mają eleganckie mocowanie wraz ze stylizowanym wysięgnikiem, natomiast talerze przysufitowe i listwy umożliwiające zawieszenie lamp wiszących Longis - składających się w zależności od wersji z 3, 4 a nawet 5 kloszy - mają minimalistyczny, prosty design. 

Długość przewodów lamp Longis można dowolnie regulować, a miłośników stylu industrialnego zachęcamy do mieszania kloszy z kolekcji i odważnego aranżowania ich w grupach. W ten sposób lampy te świecić będą jeszcze jaśniejszym blaskiem, który podkreśli piękno czystych, szklanych form.

 
pixel