Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kolekcja lamp wiszących i kinkietów Longis Gold

Ilość produktów: 12

Kolekcja lamp wiszących i kinkietów Longis Gold, o stylizowanych, kloszach i czarno-złotym wykończeniu

Kolekcja lamp wiszących i kinkietów Longis Gold

Kolekcja lamp wiszących i kinkietów Longis Gold inspirowana jest designem lat 50 ubiegłego stulecia. To także projekty, które łączą miłość do szkła i szklanych form z zachwytem nad nowoczesnym stylem industrialnym okraszonym... szczyptą złota. Podążając za tymi inspiracjami, zastąpiliśmy stalowe oprawy i materiałowe abażury, starannie wyprofilowanymi, szklanymi kloszami, których kształty z jednej strony nawiązują do czasów dawno minionych, a z drugiej doskonale pasować będą do współczesnych wnętrz.

Cztery dostępne wersje kloszy Longis Gold w połączeniu ze złotym wykończeniem metalowej nasady, czarnym zawieszeniem i żarówkami z dekoracyjnym żarnikiem, zachwycą zarówno wielbicieli loftów, jak i wnętrz w stylu minimalistycznym czy nowoczesnym. Wykonane z transparentnego szkła klosze, nie tylko doskonale rozprowadzają światło, ale także odbijają promienie słońca, dekorując wnętrza świetlnymi refleksami - również w czasie dnia.

Projekt i wykonanie kolekcji Longis Gold

Kolekcja lamp wiszących i kinkietów Longis Gold opiera się na czterech stylizowanych wersjach klosza oraz połączeniu czerni i złota. Przezroczyste klosze pięknie eksponują złote oprawki żarówek, a czarne elementy zawieszenia, podkreślają industrialną surowość projektu.

W skład kolekcji wchodzą cztery rodzaje pojedynczych lamp wiszących (Longis I, Longis II, Longis III, Longis IV) z kablami w czarnym tekstylnym oplocie, kinkiety na czarnych, stylizowanych wysięgnikach (również dostępne w czterech wersjach z każdym z kloszy) oraz grupy lamp wiszących, montowanych na czarnych listwach lub talerzach przysufitowych.

Długość przewodów lamp Longis Gold można dowolnie regulować, a miłośników stylu industrialnego zachęcamy do mieszania kloszy z kolekcji i odważnego aranżowania ich w grupach. W ten sposób lampy te świecić będą jeszcze jaśniejszym blaskiem, który podkreśli piękno czystych, szklanych form.

 
pixel