Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kolekcja lamp stołowych Sawa Classic

Ilość produktów: 9

Kolekcja eleganckich lamp stołowych Sawa o zaokrąglonych podstawach i abażurach z wysokogatunkowej tkaniny

Kolekcja lamp stołowych Sawa

Kolekcja lamp stołowych Sawa zainspirowana została dobrze znanymi, a przez to budzącymi wyłącznie pozytywne emocje, kształtami klasycznych lamp nocnych. Zarówno forma abażuru, jak i miękkie linie obłych podstaw są niczym starzy znajomi, z którymi czujesz się niezwykle swobodnie, nawet jeśli nie widzieliście się od lat...

Lampy Sawa powstały także z myślą o przytulnych wnętrzach, które emanują ciepłem, spokojem i niewymuszoną elegancją. Dzięki stonowanym barwom tkaninowych abażurów, zaokrąglonym liniom szklanych podstaw i delikatnemu blaskowi, lampy te sprzyjają wyciszeniu po długim dniu pracy, relaksowi oraz refleksji. I to właśnie tam - w salonie, jak i w sypialni, w otoczeniu miękkich kanap i foteli lub na nocnym stoliku, otulone aromatem świeżo parzonej kawy, lampki stołowe z kolekcji Sawa prezentują się najlepiej.

Rodzaje lamp stołowych z kolekcji Sawa, design i wykonanie

W skład kolekcji lamp stołowe Sawa wchodzi cały wachlarz lamp stołowych różniących się od siebie odcieniami tkaninowych abażurów oraz kolorami szklanej podstawy. Lampy mają wysokość całkowitą 55 cm i sprawdzą się zarówno jako lampy stołowe, ozdabiając stoliki, konsolki i komody i stając się dekoracją salonu, holu czy hotelowej recepcji, jak również jako lampki nocne w sypialni.

Podobnie jak w przypadku innych lamp Kaspa, również abażury lamp z kolekcji Sawa, szyte są w Polsce z największą starannością i dbałością o wszystkie detale. Wysokie na 28 cm, mają klasyczny, rozszerzający się ku dołowi kształt, z dolną i górną średnicą wynoszącą odpowiednio 38 cm i 29 cm. Podstawy lamp Sawa mają przyjemnie zaokrąglony, eliptyczny kształt i dostępne są w kilku wersjach – z transparentnego lub przydymionego szkła, a także ze szkła w kolorze głębokiego grafitu z matowym, przyjemnym dla oka wykończeniem.

W przypadku przezroczystych podstaw, uwagę zwraca także sposób poprowadzenia przewodu zasilającego, który znajduje się w specjalnej tulejce w wykończeniu z błyszczącego chromu, która doskonale komponuje się z oprawką żarówki, utrzymaną w tej samej kolorystyce. Zarówno miękkość tkaniny, jak i zaokrąglony kształt podstawy oraz starannie dobrana, elegancka kolorystyka wszystkich elementów lamp stołowych Sawa sprawiają, że lampy te rozpieszczają zmysły swoich użytkowników i skłaniają do bliskości. W ich towarzystwie łatwo się rozmarzyć.

 
pixel