Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kolekcja lamp stołowych Sawa Wood

Ilość produktów: 2

 Kolekcja eleganckich lamp stołowych Sawa Wood o zaokrąglonych podstawach i drewnianych abażurach 

Kolekcja lamp stołowych Sawa Wood Kaspa

Kolekcja lamp stołowych Sawa Wood

Kolekcja lamp stołowych SAWA WOOD powstała z myślą o tych, którzy cenią naturalne dodatki we wnętrzach. Lampy ze szklaną, matową podstawą o średnicy 35 cm i abażurami z naturalnego forniru pozyskanego z poprzez cięcie drewna na cienkie plastry o grubości ok. 1-3 mm (w kolorze jasnego dębu lub orzecha), stanowić będą nastrojowe uzupełnienie nowoczesnych aranżacji z wykorzystaniem naturalnych materiałów i dodatków w neutralnych kolorach, jak również wnętrz w stylu Japandi.

Lampy stołowe z kolekcji charakteryzują się cylindrycznymi abażurami o średnicy 30 cm i sprawdzą się jako źródła światła dekoracyjnego i akcentującego, zaaranżowane na stolikach kawowych, stolikach pomocniczych, na szafkach nocnych w sypialni, tak we wnętrzach indywidualnych, jak i komercyjnych - hotelach, pensjonatach, klinikach oraz wszędzie tam, gdzie użytkownicy potrzebują wyciszenia i oddechu.

Abażury, jak i podstawy lamp Kaspa wykonane zostały w Polsce ze szczególną starannością i dbałością o detale, a także zrównoważony rozwój.

pixel