Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kolekcja lamp stołowych Sawa Stone

Ilość produktów: 2

Kolekcja eleganckich lamp stołowych Sawa Stone o zaokrąglonych podstawach i abażurach z miki

Lampa stołowa Sawa Stone

Kolekcja lamp stołowych Sawa Stone

Kolekcja lamp stołowych Sawa Stone zainspirowana została miką - minerałem używanym do dekoracji wnętrz już za czasów starożytnych przez Azteków, Egipcjan, Greków czy Rzymian. 

Podstawa lampy Sawa ma eliptyczny kształt i wykonana została z matowego, grafitowego szkła. Cylindryczna forma delikatnie połyskującego abażuru sprawia, że światło rozchodzi się równomiernie w górę i w dół, tworząc intymną atmosferę, sprzyjającą wyciszeniu i odpoczynkowi.

Abażury lamp z kolekcji wykonane zostały z wysokogatunkowej tapety wykonanej z gruboziarnistej posypki z kamiennego minerału, naklejonej na papier czerpany. Abażury lamp Sawa Stone są więc w pełni ekologiczne i nadają się do recyklingu.

Lampy stołowe z kolekcji będą doskonale prezentować się na stoliku kawowym lub pomocniczym, na konsoli bądź komodzie i to zarówno w salonie, jak i w sypialni czy korytarzu, przyciągając wzrok swoim tajemniczym charakterem.

Lampy Sawa Stone sprawdzą się, również we wnętrzach użyteczności publicznej - hotelach, pensjonatach SPA, klinikach, etc.

Abażury, jak i podstawy lamp Kaspa wykonane zostały w Polsce ze szczególną starannością i dbałością o detale, a także zrównoważony rozwój. 

pixel