Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kolekcja lamp stołowych Sawa Velvet New

Ilość produktów: 3

Kolekcja eleganckich lamp stołowych Sawa Velvet New o zaokrąglonych dymionych podstawach i abażurach wykończonych od zewnątrz i wewnątrz welurem

Lampy stołowe Sava Velvet

Kolekcja lamp stołowych Sawa Velvet New

Kolekcja lamp stołowych Sawa Velvet New została stworzona z myślą o wnętrzach, które potrzebują ocieplenia lub kolorystycznego akcentu.

Eleganckie abażury z jakościowego materiału MERGIC VELVET o gramaturze 300g/m2(z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100) mają średnicę podstawy wynoszącą 38 cm i dostępne są w starannie wybranych, ciepłych odcieniach.

Lampy stołowe z tej serii mają wysokość całkowitą wynoszącą 55 cm i najlepiej prezentować się będą na stoliku kawowym, stoliku pomocniczym lub szafce nocnej.

Niezwykle uniwersalny, a jednocześnie prosty projekt lamp Sawa Velvet New czyni z nich propozycję idealną do sypialni i pokoi hotelowych, wprowadzając do nich nastrojowe światło, miękkość tkanin i dekoracyjny akcent.

Wszystkie lampy Kaspa - zarówno abażury, jak i ich podstawy - wykonywane są w Polsce ze szczególną starannością i dbałością o detale, a także zrównoważony rozwój.

pixel